Хит Портал

Автомобилот со кој управуваше Дарко Лазиќ, кога вчера доживеа страшна сообраќајна несреќа е во потполност уништен.Кога ќе го погледнете неговото БМВ, ќе ...
сите 172 | | | веќе видена

Во медиумите денеска одекна веста дека фолк пејачот Дарко Лазиќ утринава доживеал сообраќајка.До несреќата како што велат очевидците дошло откако Лазиќ во еден ...
сите 169 | | | веќе видена

Новата сезона на „Пинкови ѕвездички“ почнува на 26 октомври а покрај промените кои што ќе ги доживее ова натпреварување се случи и промена на дел од членовите ...
сите 9 | | | веќе видена

Дарко Лазиќ доживеал тешка сообраќајна несреќа и во моментов лекарите се борат за неговиот живот.Веста дека пејачот се бори за живот и дека се наоѓа на апарати ...
сите 8 | | | веќе видена

Вељко Ражнатовиќ и неговата вереница Богдана Родиќ ќе се венчаат во јуни следната година во Белград.Како што и веќе наголемо се зборува, Богдана и Вељко ...
сите 18 | | | веќе видена

По долгото молчење и избегнување да разговара за бракот и сопругата Викторија Бекам, бившата фудбалска ѕвезда Дејвид Бекам одлучи сепак да проговори и тоа во ...
сите 14 | | | веќе видена

Актерката Милена Дравиќ е погребана денеска во Алеата на великаните на Новите гробишта во Белград покрај сопругот Драган Николиќ. Многубројните колеги и ...
сите 16 | | | веќе видена

Пејачот Здравко Чолиќ со години важи за една од најголемите балкански ѕвезди, па многу се прашуваат колку тој заработува. Прв пат самиот тој во јавноста откри ...
сите 13 | | | веќе видена

Одејки на вечера Џенифер Лопез и нејзиното момче Алекс Родригез со возило кое што го управувал нејзиниот телохранител за малку ќе прегазеле еден од папараците ...
сите 4 | | | веќе видена

Веќе неколку месеци се шпекулира за веридбата на Лејди Гага на што таа реши конечно да стави крај на озборувањата и да ја потврди оваа информација по учеството ...
сите 14 | | | веќе видена

Познато е дека директорот на Гранд продукција, Саша Поповиќ често истакнува дека за одреден пејач да стане ѕвезда, пресуден е и физичкиот изглед. Со ова се ...
сите 8 | | | веќе видена

Тоше загина на 16 октомври 2007 година во сообраќајна несреќа на автопатот Загреб – Липовац. Неколку години подоцна, на истиот автопат, на оддалеченост од 60 ...
сите 7 | | | веќе видена

Овој период брачниот пар Црнокрак е навистина горд на својата ќерка Моника која ја претставуваше Македонија на изборот за убавина „Miss Summer International ...
сите 3 | | | веќе видена

next