Хит Портал

Минимални се шансите познатиот пејач да преживее, проценуваат докторите. По долго молчење за неговата состојба, на семејството на Лазиќ му соопштиле дека ...
сите 123 | | | веќе видена

Дарко Лазиќ кој во вторникот утрината доживеа сообраќана несреќа сеуште е во вештачка кома.За него се моли целото родно село, родителите завчера прв пат го ...
сите 131 | | | веќе видена

Петтата сезона на музикото шоу „Пинкови ѕвездички“ во петок ќе започне да се емитува. Овој пат ќе се натпреваруваат ѕвездичките кои со нивните настапи го ...
сите 4 | | | веќе видена

Јавноста е запрепастена од гнасните информации кои се појавија во медиумите. По тешката сообраќајна несреќа која ја доживеа пејачот Дарко Лазиќ во вторникот, ...
сите 130 | | | веќе видена

Родителите на Дарко Лазиќ кој и понатаму е во критична состојба и е сеуште на интензивна нега, мајката Бранка и таткото Милан, како и новата девојка Марина ...
сите 134 | | | веќе видена

Пејачот Дарко Лазиќ, кој пред неколку дена се здоби со тешки телесни повреди по сообраќајна несреќа, веќе неколку дена е во одделението за интензивна нега во ...
сите 145 | | | веќе видена

Како што дознаваме, небитна расправија околу новиот проект кој што пејачката го подготвува кулминирала со разделба.Разделба, помирување па пак разделба, овие ...
сите 2 | | | веќе видена

Бившата сопруга и колешка на Дарко Лазиќ, Ана Севиќ секојдневно е со пејачот откако тој во вторникот доживеа сообраќајна несреќа.По последната операција која е ...
сите 138 | | | веќе видена

Откако најголемите ривалки се смирија и пролетта снимија заеднички дует дигнаа голема прашина и со видео спотот кој што го изработија за песната „Галама“. ...
сите 20 | | | веќе видена

Дарко Лазиќ вчера беше опериран, а ноќта по операцијата поминала без компликации. Во болницата утринава стигнале неговата мајка Бранка и братот Драган, но и ...
сите 137 | | | веќе видена

Победниците на познатото музичко шоу Ѕвездите на Гранд како да ги бие некое проклетство, пишуваат српските медиуми.Покрај Дарко Лазиќ, кој во шоуто победи во ...
сите 155 | | | веќе видена

Сите сакаат да го копираат нејзиниот изглед и стил.Откако стана член на кралското семејство, Меган Маркл постојано е во центарот на вниманието на папараците, ...
сите 76 | | | веќе видена

next