Хит Портал

Јелена Карлеуша од својот сопруг, фудбалерот Душко Тошиќ добила неверојатен подарок, луксузна вила од 2.5 милиони долари.Куќата се наоѓа во богатиот кварт ...
сите 22 | | | веќе видена

Секогаш со нетрпение го очекуваме секое филмско остварување на познатата пејачка и актерка Џенифер Лопез.Наскоро ќе се случи премиерата на филмот „Second Act“ ...
сите 28 | | | веќе видена

Романската поп пејачка Анка Поп во понеделникот била пронајдена мртва во својот автомобил кој мистериозно пловел во водите на Дунав, на југозападот на ...
сите 17 | | | веќе видена

Многу генерации израснале со приказната за старецот со бела брада кој пред Нова Година ги радува децата од целиот свет.Многу легенди за Дедо Мраз се темелат на ...
сите 144 | | | веќе видена

Анка Поп романско-канадската пејачка била пронајдена мртва откако нејзиниот автомобил мистериозно пловел низ Дунав, на југозападот на Романија.Службата на ...
сите 3 | | | веќе видена

Во новогодишна еуфорија е и пејачката Јелена Карлеуша која што на својот Инстаграм профил сподели видео со својата украсена новогодишна елка и празничната ...
сите 21 | | | веќе видена

Веројатно нема некој кој не го гледал легендарниот празничен филм Сам дома.Скоро три децении откако е снимен овој филм, актерот Меколи Калкин повторно го врати ...
сите 11 | | | веќе видена

Кога има слога, има и магични моменти, особено за време на новогодинешните празници. Овие соседи исто ги накитиле своите куќи, а потоа лампичките ги запалиле ...
сите 2 | | | веќе видена

Фондацијата „Никола Јанчев„ е формирана во чест на прерано починатиот сопственик на најпознатиот бренд во Македонија за производство на минерална вода, Никола ...
сите 68 | | | веќе видена

Јелена Карлеуша е жесток противник на реалните шоуа. Пејачката во неколку наврати јавно го критикува овој тип на тв програма.Но во 2009 та година, таа била дел ...
сите 21 | | | веќе видена

Мариса Папен или пoвеќе позната како плејбој моделот што се слика гола на јавни места била уапсена од страна на полицијата бидејки на јавно место се сликала ...
сите 9 | | | веќе видена

Уште еден шок доживеа пејачот Дарко Лазиќ и неговото семејство.Додека тој е на рехабилитација по страшната сообраќајна несреќа неговата сакана баба, тетка на ...
сите 12 | | | веќе видена

next