Хит Портал

Приватниот живот на членовите од кралското семејство е мета на интерес на медиумите и јавноста. Колку и да се трудат да го сочуваат своето секојдневие, сепак ...
сите 37 | | | веќе видена

Заработката од долгогодишните настапи, Саша Ковачевиќ реши да ја инвестира во нов бизнис.Миленикот на женската публика вложи милионски суми во отворањето на ...
сите 7 | | | веќе видена

Повремените медиумски препукувања со колеги е нешто што е типично за контроверзната поп дива Јелена Карлеуша.Овојпат на мета е познатиот рапер Буба Корели. ...
сите 4 | | | веќе видена

Само месец дена пред фаталната сообраќајна несреќа, Дарко Лазиќ се вери со својата девојка Марина со која планирал заеднички живот.Покрај семејната куќа во ...
сите 69 | | | веќе видена

Хирург од Британија се обидел да најде одговор на прашањето кој е најубав маж на светот.Во своето истражување тој се водел од формула за која се верува дека е ...
сите 11 | | | веќе видена

Моделите на „Victoria’s Secret“ секогаш изгледаат беспрекорно а нивен заштитен знак меѓу другото е и совршената фризура.Локните за многу дами се омилена дневна ...
сите 11 | | | веќе видена

Босанскиот рапер Буба Корели јавно ја прозвал Јелена Карлеуша преку друштвените мрежи тврдејки дека тој и Јала Брат никогаш нема да снимат дует со неа, на што ...
сите 13 | | | веќе видена

Следната недела на Дарко Лазиќ му е закажана нова операција, а по наодите можно е во наредните месец дена да ја напушти болницата.Оние кои во моментов можат да ...
сите 83 | | | веќе видена

Дадилката на ќерката на Наташа Беквалац која била во станот кога Лука Лазукиќ наводно ја нападнал сведочела во Првиот основен суд во Белград.Бебиситерката на ...
сите 5 | | | веќе видена

Додека Дарко Лазиќ се бори за живот по сообраќајката која ја доживеа пред десетина дена, неговата сеуште законска сопруга и мајка на наговата ќерка Лорена, Ана ...
сите 83 | | | веќе видена

Дарко Лазиќ по страшната сообраќајна несреќа во близина на своето родно место, беше во вештачка кома од која лекарите го разбудија по шест дена агонија и ...
сите 88 | | | веќе видена

Вчера Македонија повторно во еден глас пееше за Тоше Проески на концертот кој се одржа во Арената „Брис Трајковски“. Пејачот кој прерано не напушти кога го ...
сите 8 | | | веќе видена

Фолк ѕвездата Дара Бубамара открила дека многу се потресла заради колегата Дарко Лазиќ, но и дека викендот пред несреќата го минале заедно.-Ми беше многу ...
сите 6 | | | веќе видена

Мустафа Сандал бившиот маж на пејачката Емина Јаховиќ и актерката Џерен Хиндистан официјално се во врска.Во една тв емисија манекенката одлучила да биде ...
сите 16 | | | веќе видена

Зборувајки за периодот кога го одржа нејзиниот за сега најголем концертен спектакл во 2015 година, и присетувајки се на тој успех, но и стрес кој го доживеа ...
сите 13 | | | веќе видена

Пејачот Дарко Лазиќ кој во вторникот доживеа сообраќајана несреќа по која му констатирале бројни повреди, пред три дена излезгол од кома, а дури вчера станал ...
сите 103 | | | веќе видена

next