Хит Портал

За првпат на Балканот, македонската метропола ја има честа да биде домаќин на фудбалскиот камп на Фондација на Реал Мадрид. Од вчера 11.06.2018 па се до 15 ...
сите 17 | | | веќе видена

На секои неколку минути го проверувате својот телефон за да не ви „побегне“ ниедно ново известување, го носите со себе и кога се туширате? Проверете дали ...
сите 9 | | | веќе видена

Познатиот холивудски актер кој периодов е зафатен со нов филмски проект, веќе четири години не ја видел својата најмала ќерка Сури. Сури е родена пред 12 ...
сите 4 | | | веќе видена

Денес природниот изглед е вистинска реткост, особено кога станува збор за познатите дами. Анџелина Џоли уште како тинејџерка била осудувана дека премногу млада ...
сите 18 | | | веќе видена

Познатиот естраден пар, реши да стави крај на гласините за разводот и да замине на одмор. Ана Николиќ, Раста и нивната деветмесечна ќеркичка Тара уживаат во ...
сите 10 | | | веќе видена

Постои специјална постапка, со која виљушката се приспособува за улога на безбедност и заштита.Заминувате од дома, а немате пари за синџири и специјални ...
сите 2 | | | веќе видена

Кога ќе дознаете од што навистина ви поцрвенуваат очите кога нуркате во базен, ќе размислите убаво дали повторно ќе скокенте во таа вода. Сигурно некогаш сте ...
сите 2 | | | веќе видена

Сузана Јовановиќ, сопругата на директорот на Гранд Продукција Саша Поповиќ, за својот 50 роденден од саканиот сопруг ќе добие необичен подарок. Имено Саша ќе ...
сите 6 | | | веќе видена

next