Хит Портал

Аделина Таири ужива во бременоста, а подготовките за новиот член на семејството веќе започнаа. Пејачката објави „стори“ на Инстаграм на кое може да се види ...
сите 5 | | | веќе видена

Ким Кардашијан постојано се фали со нејзината тенка половина и линијата доведена до совршенство по раѓањето на двете деца.Но, со последната фотографија ...
сите 11 | | | веќе видена

По тврдењата на свршеницата на Жељко Сашиќ, Катарина Лазиќ, дека поранешната сопруга на Аца Лукас, Соња Вуксановиќ, физички ја нападнала, следува нов ...
сите 3 | | | веќе видена

Сопругот на Наташа Беквалац, Лука Лазукиќ се наоѓа во сериозни финансиски проблеми, но цело време се труди во јавноста да изгледа дека е „полн како ...
| | веќе видена

Парис Хилтон на почетокот на оваа година се вереше со своето момче, Крис Зилик.Запросувањето се случи со прстен вреден 2 милиони долари за време на скијање во ...
сите 3 | | | веќе видена

Јелена Розга моментално е на турнеја во Австралија каде направи луда забава до раните утрински часови.Пејачката покрај големите хитови, ги изнанди фановите и ...
сите 4 | | | веќе видена

Додека Селена Гомез љубовната мака ја лечи крстарејќи во Сиднеј, Џастин Бибер и се препушти на забавата и убавите девојки.Пејачот беше забележан на забава во ...
сите 11 | | | веќе видена

next