Хит Портал

Најмладата членка на кланот Кардашијан, Кајли Џенер во изминативе десет години потполно го промени својот изглед. Џенер има само 22 години а веќе има направено ...
сите 29 | | | веќе видена

Завршуваат подготовките за утрешниот почеток на манифестацијата „Пивофест“ која ќе се одржи од 12 до 15 јули во Прилеп. Во центарот на градот на булеварот ...
сите 62 | | | веќе видена

Светските медиуми ги преплави веста дека Бијонсе е повторно бремена со четврто дете.Шпекулациите започнаа откако пејачката на еден од нејзините последни ...
сите 13 | | | веќе видена

Една од нашите најзгодни фолкерки Сузана Гавазова, ова лето реши заедно со своето семејство да летува во Грција. Пред да се врати на професионалните обврски по ...
сите 3 | | | веќе видена

Наташа Беквалац ова лето нема да ги носи ќерките Хана и Катја на одмор, затоа што и’ е потребна дозвола од нејзиниот се’ уште законски сопруг Лука Лазукиќ за ...
сите 13 | | | веќе видена

Сите светски медиуми се преокупирани со неочекуваната веридба на популарниот Џастин Бибер и манекенката Хајли Болдвин. Од моментот кога по сите портали се ...
сите 9 | | | веќе видена

Ѕвездите на „Игра на троновите“ потврдија дека завршија со снимањето на осмата и последна сезона од најневеројатното шоу во историјата на ...
сите 8 | | | веќе видена

Честопати се случува на телото да му недостасува некој важен витамин, без којшто телото не може да функционира. Еве како да препознаете дали и вие имате ваков ...
сите 5 | | | веќе видена

Принцот Луис денеска во прегратките на својата мајка, Кејт Мидлтон, беше донесен на крштевка во палатата Св. Џејмс.Неговата мајка, војвотката од Кембриџ, ...
сите 44 | | | веќе видена

-Мислам дека тоа е најглупавата работа која ја направив за време на целата наша врска. Тоа беше страшно. И нанесов голема болка на Марија и неверојатна болка ...
сите 3 | | | веќе видена

За Ким Кардашијан и Канје Вест кружат гласини дека се многу строги родители и дека работите кај нив мора да функционираат како подмачкани. Тие сакаат ...
сите 8 | | | веќе видена

Иако неодамна се “шушкаше” дека се разведуваат, изгледа кај Бекамови сè е како што треба. Викторија синоќа на својот Инстаграм профил објави фотографија од ...
сите 29 | | | веќе видена

Бившата актерка Меган Маркл мораше да се откаже од својот холивудски живот поради љубовта кон принцот Хари, а ова се одрази и на нејзиниот моден стил. Меган и ...
сите 42 | | | веќе видена

next