Хит Портал

Дарко Лазиќ вчера беше опериран, а ноќта по операцијата поминала без компликации. Во болницата утринава стигнале неговата мајка Бранка и братот Драган, но и ...
сите 137 | | | веќе видена

Победниците на познатото музичко шоу Ѕвездите на Гранд како да ги бие некое проклетство, пишуваат српските медиуми.Покрај Дарко Лазиќ, кој во шоуто победи во ...
сите 155 | | | веќе видена

Сите сакаат да го копираат нејзиниот изглед и стил.Откако стана член на кралското семејство, Меган Маркл постојано е во центарот на вниманието на папараците, ...
сите 76 | | | веќе видена

Веста за стравичната сообраќајна несреќа по која за својот живот се бори пејачот Дарко Лазиќ го потресе регионот. Како што отриваат негови роднини, тој бил на ...
сите 156 | | | веќе видена

Српски Телеграф ја објави веста дека Дарко Лазиќ кој во моментов е во критична состојба во болница во Земун, наводно настрадал со автомобилот поради ...
сите 159 | | | веќе видена

Бившата сопруга на пејачот Дарко Лазиќ, неговата сегашна девојка, родителите и роднините, сите заедно чекаат пред вратите на одделенитео за интензивна нега во ...
сите 168 | | | веќе видена

На излезот од Нови Сад, познатата пејачка Наташа Беквалац имала сообраќајна незгода.Во тој момент во возилото било и нејзиното бебе и дадилката. Незгодата се ...
сите 16 | | | веќе видена

По вчерашната сообраќајна несреќа во која пејачот Дарко Лазиќ е тешко повреден, се појавија вести дека неговата состојба се подобрила.Српскиот портал ...
сите 171 | | | веќе видена

Теди Мазини на прослава на својот шести роденден, кој требало да се одржи во една пицерија, ги поканил сите 32. другари и другарки од класот…Неговата мајка Сил ...
сите 28 | | | веќе видена

Сестрата на Лепа Брена многу ретко се појавува во јавноста.Познатата пејачка многу често и гордо ги покажува своите синови и својот сопруг, а имавме можност и ...
сите 6 | | | веќе видена

Автомобилот со кој управуваше Дарко Лазиќ, кога вчера доживеа страшна сообраќајна несреќа е во потполност уништен.Кога ќе го погледнете неговото БМВ, ќе ...
сите 172 | | | веќе видена

Во медиумите денеска одекна веста дека фолк пејачот Дарко Лазиќ утринава доживеал сообраќајка.До несреќата како што велат очевидците дошло откако Лазиќ во еден ...
сите 169 | | | веќе видена

next