Хит Портал

Бурак Озчивит е еден од најомилените актери во Турција но и на Балканот и пошироко. Улогата на Бали Бег во серијалот “Сулејман Величенствениот” го издигна на ...
сите 13 | | | веќе видена

Нашата најпозната фолк-пејачка и екслузивка на бугарската продуцентска куќа „Пајнер“, Елена Велевска до пред неколку дена оставаше впечаток во јавноста дека е ...
сите 38 | | | веќе видена

Пејачката со ангелски глас, Селин Дион изненади и разнежни многумина откако призна дека Рене Анжелил бил единствениот маж кој некогаш го бакнала. Тие беа во ...
сите 7 | | | веќе видена

next