Хит Портал

Пејачот Дарко Лазаиќ пред неколку месеци се разведе од пејачката Ана Савиќ а наводно веќе планира нова венчавка.Веќе некое време тој е во врска до Марина ...
сите 4 | | | веќе видена

Северина Којиќ се соочува со огромен проблем. Поради најновиот скандал со голите фотографии, пејачката може да го изгуби старателството над шестгодипниот син ...
сите 7 | | | веќе видена

Вељко Ражнатовиќ синот на фолк дивта Цеца, веќе со години живее без татковата фигура. Дека болката од загубата на родителот не поминува, Вељко повремено и ...
сите 26 | | | веќе видена

Популарната пејачка веќе 35 години е на врвот на музичката сцена во регионот, и ниту во еден момент нејзината популарност не била загрозена.И кога ги имала ...
сите 14 | | | веќе видена

Според мислењето на многу критичари, Монсерат Кабаје била единствена- примадона која често знаела и сама да се пошегува за нејзината корпулентна става, ...
сите 4 | | | веќе видена

Александра Пријовиќ и Филип Живоиновиќ во јуни годинава направија свадбена веселба и се потрудија се да изгледа исто како британското кралско венчање на Меган ...
сите 10 | | | веќе видена

За вас ја подготвивме комлетната листа на сите жени кои актерот Бен Афлек ги сакал, се забавувал со нив или ги користел само за една ноќ.За време на неговиот ...
сите 10 | | | веќе видена

По последниот порно скандал на Северина, јавноста како да престана да се интересира кој ги пласирал нејзините разголени фотографии во јавноста.Фокусот е ...
сите 12 | | | веќе видена

Познатата пејачка од соседството деновиве е во фокусот на јавноста. Анабела беше физички нападната од својот сопруг Андреја а во меѓувреме нејзината ќерка ...
сите 2 | | | веќе видена

Кога во 2004 година на интернет се појави секс снимка од Севрина и Милан Лучиќ, настана општ хаос во регионот.За пејачката се говореше на сите медиуми, а како ...
сите 34 | | | веќе видена

Во денешно време, кога луѓето од давање на совети за постигнување на внатрешен мир прават цела наука, жителите на Москва имаат малку попримитивен, но конкретен ...
сите 7 | | | веќе видена

По објавите во медиумите дека на една интернет страна се појавиле нови фотографии од Северина на кои е сосема гола, најпрво се огласи нејзиниот менаџер кој и ...
сите 37 | | | веќе видена

Познатиот фудбалер Душко Тошиќ, уште во тинејџерските години бил фасциниран и заљубен во Јелена Карлеуша.Ова го потврди пејачката откривајки еден детал од ...
сите 12 | | | веќе видена

Слободан Вељковиќ Цоби во моментов е најбараниот продуцент во соседна Србија.Цоби јавно изјави дека има голема желба да ја прати Јелена на Евровизија. Тој е ...
сите 9 | | | веќе видена

Модерната технологија не е за секого. Доказ за ова е видеото кое кружи на интернет. Едно семејство сакало да ја овековечи семејната веселба со фотографија ...
сите 3 | | | веќе видена

next