Париз

  во

  Мароканскиот крал убаво се опуштил покрај Меланија!Урнебесна снимка од Париз: Погледајте ја реакцијата на Трамп (видео)Свечената церемонија во Париз по повод ...
  сите 36 | | | веќе видена

  Германската канцеларка Ангела Меркел и францускиот претседател Емануел Макрон толку добро се согласуваа во Париз што една 101-годишна жена помисли дека се ...
  сите 133 | | | веќе видена

  Свечената церемонија во Париз, по повод одбележувањето на 100-годишнината од завршувањето на Првата светска војна, ја одбележал еден урнебесен детаљ кој ги ...
  сите 36 | | | веќе видена

  Неприфатливо е францускиот министер за надворешни работи Жан-Ив Ле Дријан да го обвини претседателот на Турција дека игра политички игри во случајот со ...
  сите 167 | | | веќе видена

  Неприфатливо е францускиот министер за надворешни работи Жан-Ив Ле Дријан да го обвини претседателот на Турција дека игра политички игри во случајот со ...
  сите 167 | | | веќе видена

  Свечената церемонија во Париз, по повод одбележувањето на 100-годишнината од завршувањето на Првата светска војна, ја одбележал еден урнебесен детаљ кој ги ...
  сите 36 | | | веќе видена

  Новак Ѓоковиќ на Ју-Ес опен влезе во конфликт со својот тим кога не го доби тоа што го бараше од нив, односно во ситуација кога бараше да му донесат одредени ...
  сите 156 | | | веќе видена

  Српскиот тениски рекет, Новак Ѓоковиќ од наредната седмица и официјално ќе се врати на првото место на АТП листата и тоа по пауза од две години. Ноле дојде до ...
  сите 156 | | | веќе видена

  Канадскиот премиер, Џастин Трудо бил првиот западен лидер кој изјави дека разузнавачките агенции на неговата земја ги преслушале аудио-снимките од убиството на ...
  сите 167 | | | веќе видена