Париз

  во

  Фото: Pixabay Лондон е водечката европска престолнина за финансирање на технолошки компании, покажуваат податоците на PitchBook Технолошките компании од Лондон ...
  сите 6 | | | веќе видена

  Повеќе новинари и новинарски екипи беа нападнати изминатите саботи на демонстрациите на „жолтите елеци“ во Франција, тоа се случи и за време на вчерашниот ...
  сите 102 | | | веќе видена

  Повеќе новинари и новинарски екипи беа нападнати изминатите саботи на демонстрациите на „жолтите елеци“ во Франција, тоа се случи и за време на вчерашниот ...
  сите 102 | | | веќе видена

  Француските медиуми и новинарски организации ги осудија нападите од страна на демонстрантите од движењето „жолти елеци” врз новинарите за време на протестите ...
  сите 102 | | | веќе видена

  Француските медиуми и новинарски организации ги осудија нападите од страна на демонстрантите од движењето „жолти елеци” врз новинарите за време на протестите ...
  сите 102 | | | веќе видена

  Демонстранти во внатрешноста на Франција тепаа новинар. На протестите на движењето „Жолтите елеци“ во Франција за прв пат е претепан новинар. Во градот Руен е ...
  сите 102 | | | веќе видена

  Шокантната елиминација на ПСЖ дома од Генгамп (1-2) во францускиот Лига куп го запали црвеното светло на „Паркот на принцовите“ во Париз. Екипата на Томас ...
  сите 45 | | | веќе видена