Куманово

  во

  Ниту полната сала и големата поддршка што ја добија кошаркарите на Гостивар не им беше доволна да го избегнат поразот од МЗТ Скопје Аеродром кој стигна до ...
  сите 14 | | | веќе видена

  Ниту полната сала и големата поддршка што ја добија кошаркарите на Гостивар не им беше доволна да го избегнат поразот од МЗТ Скопје Аеродром кој стигна до ...
  сите 14 | | | веќе видена

  Тринаесетмесечно дете од Свети Николе почина од компликации од морбили на Клиниката за детски болести. По шестмесечното бебе од Куманово за два дена ова е втор ...
  сите 239 | | | веќе видена

  Надлежните од одделението за педијатрија од кумановската болница пријавиле во полиција дека вчера кај нив родители донеле 14-годишно девојче од Куманово, кое ...
  сите 15 | | | веќе видена

  Полицискиот билтен е преполн со известувања за граѓани кои биле нападнати и претепани. Оправдано, македонските граѓани се чувствуваат несигурно и ...
  сите 49 | | | веќе видена

  Полицискиот билтен е преполн со известувања за граѓани кои биле нападнати и претепани. Оправдано, македонските граѓани се чувствуваат несигурно и небезбедно. ...
  сите 49 | | | веќе видена