Куманово

  во

  Триесет и шестгодишен маж од Крушево бил приведен вчера поради „криумчарење на мигранти“. Како што соопшти МВР, на автопатот Куманово-граничен премин Табановце ...
  сите 223 | | | веќе видена

  Управата за јавни приходи од утре ќе почне да ги проверува сметките на фирмите поврзани со Бојан Јовановски - Боки 13, а тоа се БМЈ медиа груп, невладината ...
  сите 655 | | | веќе видена

  Управата за јавни приходи (УЈП) до петок ќе даде налози за отпочнување на контроли кај физичките и правните лица поврзани со случајот „Рекет“, најави денеска ...
  сите 32 | | | веќе видена

  Управата за јавни приходи (УЈП) до петок ќе даде налози за отпочнување на контроли кај физичките и правните лица поврзани со случајот „Рекет“, најави денеска ...
  сите 32 | | | веќе видена

  -Ќе постапиме во делот кој се однесува на даноците. До петок би требало да ги дадеме налозите за отпочување на контролата во Меѓународниот сојуз, 1ТВ, БМЈ груп ...
  сите 32 | | | веќе видена

  Управата за јавни приходи (УЈП) до петок ќе даде налози за отпочнување на контроли кај физичките и правните лица поврзани со случајот „Рекет“, најави денеска ...
  сите 32 | | | веќе видена

  Управата за јавни приходи (УЈП) до петок ќе даде налози за отпочнување на контроли кај физичките и правните лица поврзани со случајот „Рекет“, најави денеска ...
  сите 32 | | | веќе видена

  Управата за јавни приходи (УЈП) до петок ќе даде налози за отпочнување на контроли кај физичките и правните лица поврзани со случајот „Рекет“, најави денеска ...
  сите 32 | | | веќе видена

  Управата за јавни приходи (УЈП) до петок ќе даде налози за отпочнување на контроли кај физичките и правните лица поврзани со случајот „Рекет“, најави денеска ...
  сите 32 | | | веќе видена