Путин

  во

  Рускиот претседател Владимир Путин и израелскиот премиер Бенјамин Нетанјаху изразија одлучност да ја подобрат координацијата во борбата против ширењето на ...
  сите 45 | | | веќе видена

  Бројот на заразени со коронавирусот во Русија надмина 6 илјади после најголемиот дневен пораст на новозаболени од почетокот на епидемијата. Оперативниот штаб ...
  сите 33 | | | веќе видена

  Очекуваме глобална економска криза во блиска иднина, рекол портпаролот на Кремљ во неделата, на 5-ти април во емисија на руска телевизија, каде исто така ...
  сите 23 | | | веќе видена

  Рускиот претседател Владимир Путин и израелскиот премиер Бенјамин Нетанјаху изразија одлучност да ја подобрат координацијата во борбата против ширењето на ...
  сите 45 | | | веќе видена

  Рускиот претседател Владимир Путин и израелскиот премиер Бенјамин Нетанјаху изразија одлучност да ја подобрат координацијата во борбата против ширењето на ...
  сите 45 | | | веќе видена

  Во сите случаи на нов коронавирус во Обединетите Арапски Емирати, пациентите мора да бидат лекувани бесплатно – без оглед дали имаат осигурување или не – ...
  сите 7 | | | веќе видена

  Бројот на заразени од коронавирус во Русија надмина 6.000 лица по најголемиот двоен пораст на заразени од почетокот на епидемијата. Оперативниот штаб на ...
  сите 33 | | | веќе видена

  Рускиот претседател Владимир Путин мора да му се заблагодари на Министерството за финансии на САД што и помогна на својата земја да се подготви за глобалната ...
  сите 73 | | | веќе видена

  Бројот на заразени од коронавирус во Русија надмина 6.000 лица по најголемиот двоен пораст на заразени од почетокот на епидемијата. Оперативниот штаб на ...
  сите 33 | | | веќе видена

  Рускиот претседател Владимир Путин ќе продолжи да работи во изолација уште најамлку една недела, поради пандемијата на коронавирусот, соопшти Кремељ. ...
  сите 23 | | | веќе видена

  Рускиот претседател Владимир Путин ќе продолжи да работи од далечина уште најамлку една недела, поради пандемијата на коронавирусот, соопшти Кремељ.Портпаролот ...
  сите 23 | | | веќе видена

  ВМРО-ДПМНЕ и нивниот лидер, Христијан Мицкоски и денеска продолжија со обидите за политичко профитерство во време на здравствена и економска криза. Случајот со ...
  сите 21 | | | веќе видена

  Мојот живот се дели на времето пред и по појавата на корона висусот, со овие зборови Људмила Ларинова, главната медицинска сестра во болницата во Комунарка, во ...
  сите 22 | | | веќе видена

  На воениот аеродромот Батајница, во близина на Белград, утринава слета единаесетиот авион со медицинска опрема, техника и заштитна опрема, кои, според ...
  сите 47 | | | веќе видена

  На воениот аеродромот Батајница, во близина на Белград, утринава слета единаесетиот авион со медицинска опрема, техника и заштитна опрема, кои, според ...
  сите 47 | | | веќе видена