ПСЖ

  во

  Играчот од одбраната на ПСЖ и репрезентативец на Бразил, Тијаго Силва даде свој коментар откако во јавноста протекоа информации за посебните клаузули кои во ...
  сите 16 | | | веќе видена

  Документацијата која ја објави порталот кој се занимава со малверзации во фудбалот сериозно ја тресе фудбалската јавност. Порталот „Фудбал Ликс“ открива досега ...
  сите 17 | | | веќе видена

  Играчот од одбраната на ПСЖ и репрезентативец на Бразил, Тијаго Силва даде свој коментар откако во јавноста протекоа информации за посебните клаузули кои во ...
  сите 18 | | | веќе видена

  Бразилскиот фудбалер Нејмар во летото 2017. година стана најскапиот играч на сите времиња откако што од Барселона се пресели во ПСЖ за неверојатни 222 милиони ...
  сите 19 | | | веќе видена

  Стратегот на Ливерпул ги повика наделжните органи да превземат нешто. Јирген Клоп е голем поддржувач на финансискиот фер плеј и сега тврди дека ако клубовите ...
  сите 25 | | | веќе видена

  Етичкиот совет на Француската фудбалска асоцијација ги следи случувањата во ПСЖ, под обвинение дека клубот според етничкиот принцип ги одбрал младите играчи. ...
  | | веќе видена

  Дневниот весник ВЕЧЕР е единствениот медиум од Македонија кој е дел од жирито кое е составено од 180 судии, кои ја имаат таа чест да го дадат својот глас за ...
  сите 39 | | | веќе видена

  Алвес: Барса со Гвардиола – подобра од секс; Пеп: јас повеќе сакам сексФудбалерот на ПСЖ зборуваше за деновите додека играше за Барселона во која тренер беше ...
  сите 2 | | | веќе видена

  Новите фудбалски откритија покажуваат некои чудни барања и клаузули кои ги имаат најдобрите фудбалер на светот како Кристијано Роналдо и Нејмар.Роналдо својот ...
  сите 22 | | | веќе видена

  Францускиот репрезентативец и член на ПСЖ предупреди дека ерата на Лионел Меси и Кристијано Роналдо се уште не е завршена, но, додаде дека ниту едниот, ниту ...
  сите 44 | | | веќе видена