ПСЖ

  во

  Во фудбалска Европа освен дуелите од ЛШ и ЛЕ се одиграа и два заостанати мечеви од првата француска лига на кои видовме голови само на пресметката во Париз ...
  сите 17 | | | веќе видена

  Напаѓачот на Пари Сен-Жермен, Килијан Мбапе побара од надлежните во француската Лига 1, да ја променат одлуката за четвртиот гол на синоќешниот дуел со Монпеље ...
  сите 21 | | | веќе видена

  Напаѓачот на Пари Сен-Жермен, Килијан Мбапе побара од надлежните во француската Лига 1, да ја променат одлуката за четвртиот гол на синоќешниот дуел со Монпеље ...
  сите 21 | | | веќе видена

  Напаѓачот на Пари Сен-Жермен, Килијан Мбапе побара од надлежните во француската Лига 1, да ја променат одлуката за четвртиот гол на синоќешниот дуел со Монпеље ...
  сите 21 | | | веќе видена

  Напаѓачот на Пари Сен-Жермен, Килијан Мбапе побара од надлежните во француската Лига 1, да ја променат одлуката за четвртиот гол на синоќешниот дуел со Монпеље ...
  сите 21 | | | веќе видена

  Напаѓачот на Пари Сен-Жермен, Килијан Мбапе побара од надлежните во француската Лига 1, да ја променат одлуката за четвртиот гол на синоќешниот дуел со Монпеље ...
  сите 21 | | | веќе видена

  Напаѓачот на Пари Сен-Жермен, Килијан Мбапе побара од надлежните во француската Лига 1, да ја променат одлуката за четвртиот гол на синоќешниот дуел со Монпеље ...
  сите 21 | | | веќе видена

  Атлетико Мадрид обезбеди убава предност од два гола разлика по првиот осминафинален дуел од пресметката со Јувентус. Шпанците до триумфот стигнаа со погодоците ...
  сите 15 | | | веќе видена

  Атлетико Мадрид обезбеди убава предност од два гола разлика по првиот осминафинален дуел од пресметката со Јувентус. Шпанците до триумфот стигнаа со погодоците ...
  сите 15 | | | веќе видена

  Во фудбалска Европа освен дуелите од ЛШ и ЛЕ се одиграа и два заостанати мечеви од првата француска лига на кои видовме голови само на пресметката во Париз ...
  сите 17 | | | веќе видена

  ПСЖ вечерва играше заостанат меч од Лиг 1 против Монпеље, домаќините триумфираа со убедливи 5-1 а потегот на мечот го имаше Анхел Ди Марија. Франција Вечерва ...
  сите 21 | | | веќе видена