ПСЖ

  во

  Двете големи италијански пресметки од Лигата на шампионите во Италија во вторникот завршија без победник, откако Интер успеа во финишот на мечот да се врати за ...
  сите 21 | | | веќе видена

  Сензацијата која ја направи вчера Црвена Звезда против Ливерпул денес е главна тема во сите спортски медиуми, а анализа на овој натпревар имаше и американски ...
  сите 41 | | | веќе видена

  Што може да се очекува во последните две кола од групата Ц? На табелата водат Наполи и Ливерпул со по шест бодови, трет е ПСЖ (пет), а четврта Црвена Звезда ...
  сите 19 | | | веќе видена

  Првите два меча од Лигата на шампионите оваа недела донесоа навистина изненадувачки резултати – Црвена звезда благодарение на Милан Павков го победи Ливерпул ...
  сите 19 | | | веќе видена

  Милано, 7. ноември 2018 (ИНПРЕС) –Двете големи италијански пресметки од Лигата на шампионите во Италија во вторникот завршија без победник, откако Интер успеа ...
  сите 22 | | | веќе видена

  Милан Павков, херојот на Црвена звезда кој со два погодока го „сруши“ Ливерпул, изјави дека при постигнувањето на вториот гол не бил свесен што се случува. ...
  сите 48 | | | веќе видена