ПСЖ

  во

  Ракометарот на Вардар, Данаис Криштопанс, по завршување на сезоната 2019/20 ќе се пресели во француската престолнина Париз. Тој ќе го засили ПСЖ каде тренер е ...
  сите 131 | | | веќе видена

  Ракометарот на Вардар, Данаис Криштопанс, по завршување на сезоната 2019/20 ќе се пресели во француската престолнина Париз. Тој ќе го засили ПСЖ каде тренер е ...
  сите 133 | | | веќе видена

  Ракометарот на Вардар, Данаис Криштопанс, по завршување на сезоната 2019/20 ќе се пресели во француската престолнина Париз. Тој ќе го засили ПСЖ каде тренер е ...
  сите 131 | | | веќе видена

  Најдобриот француски состав, Пари Сен Жермен го договори трансферот на летонскиот „џин“ Даинис Криштопанс. Оваа информација денеска официјално ја потврди ...
  сите 28 | | | веќе видена

  Пауло Дибала од 2012 година е на Апенините каде прво го носеше дресот на Палермо за да потоа се пресели во Јувентус каде го достигна врвот. Тој со своите ...
  сите 27 | | | веќе видена

  На листата 20 најскапи клубови во светот првото место убедливо го држи еден клуб веќе втора година во низа. На ранг листата најскапи клубови во светот во овој ...
  сите 2 | | | веќе видена