ПСЖ

  во

  Во текот на изминатава ноќ, угледното радио „Каталуња СЕР“ излезе со една сензационална информација поврзана со трансферот на Нејмар од Барселона во ПСЖ, во ...
  сите 11 | | | веќе видена

  Барселона во летото 2017 година го продаде Нејмар на ПСЖ и тоа и денес е најскапиот трансфер во историјата на фудбалот. Нејмар на „Паркот принцовите“ заврши за ...
  сите 11 | | | веќе видена

  Килијан Мбапе е еден од најдобрите фудбалери на денешницата и за неговите услуги се интересираат најголемите европски великани. Суперталентираниот фудбалер на ...
  сите 4 | | | веќе видена

  Од Париз е испратена силна порка. Нејмар и Реал Мадрид изгледа како приказна која нема крај! Уште од кога Бразилецот се пресели во Париз гласно се пишува дека ...
  сите 31 | | | веќе видена

  Информацијата која излезе во јавноста дека Челси пропуштил златна шанса да го ангажира Мбапе во 2012 година, предизвика бура реакции на сметка на англиските ...
  сите 5 | | | веќе видена

  Барселона во летото 2017 година го продаде Нејмар на ПСЖ и тоа и денес е најскапиот трансфер во историјата на фудбалот. Нејмар на „Паркот принцовите“ заврши за ...
  сите 30 | | | веќе видена

  Откако Црвена Звезда избори пласман во Лигата на шампиони, после скоро 18-годишен пост, еден навивач предизвика тотално лудило со облогот кој го направил во ...
  сите 97 | | | веќе видена

  Бразилецот Нејмар ја стартуваше својата втора сезона како член на ПСЖ, но во Шпанија повторно стана актуелна темата за неговиот сензационален трансфер во ...
  сите 21 | | | веќе видена

  Црвена Звезда оваа сезона ќе игра во Лигата на шампионите и поради тоа еуфоријата кај навивачите на овој клуб е огромна. Српскиот клуб доби навистина пеколно ...
  сите 108 | | | веќе видена