ПСЖ

  во

  Единсон Кавани, по завршувањето на сезоната, веројатно ќе го напушти Пари Сен Жермен. Според француските медиуми, Уругваецот влегува во последната година од ...
  сите 18 | | | веќе видена

  Во текот на вчерашниот ден беше извршена ждрепката за четвртфиналето на Лигата на шампионите, фаза во која Ливерпул и Јувентус ќе влезат како фаворити во ...
  сите 47 | | | веќе видена

  Во текот на вчерашниот ден беше извршена ждрепката за четвртфиналето на Лигата на шампионите, фаза во која Ливерпул и Јувентус ќе влезат како фаворити во ...
  сите 47 | | | веќе видена

  Во текот на вчерашниот ден беше извршена ждрепката за четвртфиналето на Лигата на шампионите, фаза во која Ливерпул и Јувентус ќе влезат како фаворити во ...
  сите 47 | | | веќе видена

  Според пишувањата на Мирор, Зинедин Зидан ќе добие трансфер буџет од 300 милиони фунти (околу 350 милиони евра) и на врвот на листата со желби на новиот тренер ...
  сите 102 | | | веќе видена

  Медиумите од Англија пренесуваат дека Зинедин Зидан со трансфер буџет од 300 милиони фунти ќе тргне по Рахим Стерлинг од Манчестер Сити, а на листата со желби ...
  сите 102 | | | веќе видена

  Пред секој викенд BetAdria.com ви дава совети за најдобрите фудбалски мечеви што ќе се играат и ви нуди одлични коефициенти за тие натпревари во BetAdria ...
  сите 60 | | | веќе видена