ПСЖ

    во

    Бразилскиот интернационалец од редовите на ПСЖ, Дани Алвеш откри дека бил премногу блиску до трансфер во Манчестер Сити во летото, 2017 година. Алвеш беше прв ...
    сите 8 | | | веќе видена

    Црвена ѕвезда со победата над Ливерпул, максимално ја замрси ситуацијата во „групата на смртта“ во Лигата на шампионите, па сега ништо не е сигурно околу ...
    сите 5 | | | веќе видена