ПСЖ

    во

    Најскапиот фудбалер во историјата, Нејмар најверојатно ќе добие голема казна од УЕФА за своето однесување по натпреварот на неговиот ПСЖ со Манчестер Јунајтед ...
    сите 52 | | | веќе видена

    Дали сакаше само да се ослободи од навивачите или го понесе атмосферата не може да се каже, но ако Фабио Партичи бил искрен Јувентус е спремен да прирерди нова ...
    сите 3 | | | веќе видена