ПСЖ

  во

  На листата 20 најскапи клубови во светот првото место убедливо го држи еден клуб веќе втора година во низа. На ранг листата најскапи клубови во светот во овој ...
  сите 2 | | | веќе видена

  Легендарниот италијански голман, Џанлуиџи Буфон ова лето го напушти Јувентус и се пресели во ПСЖ. Буфон многумина изненади со својата одлука да ја продолжи ...
  сите 9 | | | веќе видена

  Легендарниот италијански голман, Џанлуиџи Буфон изненади многумина со одлуката да ја продолжи својата кариера и да направи трансфер во редовите на ПСЖ. ...
  сите 10 | | | веќе видена

  И денес нашата редакција навремено ќе ве известува за сите трансфери и трансфер гласини на трансфер пазарот. – Тука можете да се потсетите што вчера се случува ...
  сите 21 | | | веќе видена

  Џанлуиџи Буфон изненади многумина со одлуката да ја продолжи својата кариера и да направи трансфер во редовите на ПСЖ, а навраќајќи се на моментите од ...
  сите 11 | | | веќе видена