ПСЖ

  во

  Холандски „Телеграф“ пред сите ја имаше ексклузивата и она што први го објавија уште пред 40 дена добива потврда – Франк Де Јонг оди во ПСЖ! Франк Де Јонг се ...
  сите 19 | | | веќе видена

  Легендарниот Веселин Вујовиќ го нападна македонскиот селектор Раул Гонзалез велејќи дека односот на Шпанецот е многу опуштен, како да чека што побрзо да си ...
  сите 34 | | | веќе видена

  Поранепниот тренер на Вардар, Веселин Вујовиќ, еден од најголемите ракометари на сите времиња кои излегле од Балканот со години е миленик на скопската публика, ...
  сите 34 | | | веќе видена

  Веселин Вујовиќ се огласи по дуелот меѓу Македонија и Хрватска. Миленикот на македонската публика и некогашниот селектор на „црвено-жолтите“ испрати сериозни ...
  сите 34 | | | веќе видена

  Легендарниот Веселин Вујовиќ го нападна македонскиот селектор Раул Гонзалез велејќи дека односот на Шпанецот е многу опуштен, како да чека што побрзо да си ...
  сите 34 | | | веќе видена

  Поранепниот тренер на Вардар, Веселин Вујовиќ, еден од најголемите ракометари на сите времиња кои излегле од Балканот со години е миленик на скопската публика, ...
  сите 34 | | | веќе видена