ПСЖ

  во

  Бразилецот Роберто Фирмињо беше херој на Ливепрул во големата победа која ја оствари англискиот тим во дербито со ПСЖ, постигнувајќи гол во последната минута ...
  сите 54 | | | веќе видена

  Шампионот на Франција, Пари Сен Жермен е подготвен да го продаде 33-годишниот дефанзивец Тиаго Силва следното лето.Договорот на Силва со парижаните истекува во ...
  сите 36 | | | веќе видена

  Роберто Фирмино беше херој на Ливепрул во големата победа која ја оствари англискиот тим во дербито со ПСЖ, постигнувајќи гол во последната минута од судиското ...
  сите 54 | | | веќе видена

  Роберто Фирмино беше херој на Ливепрул во големата победа која ја оствари англискиот тим во дербито со ПСЖ, постигнувајќи гол во последната минута од судиското ...
  сите 54 | | | веќе видена

  Англиските медиуми веќе го „вклучија алармот“ со оглед на тоа дека Ливерпул е првиот нареден гостин во Неапол. Медимуите на Островот на големо пишуваат за ...
  сите 37 | | | веќе видена

  Роберто Фирмино апсолутно е херој на Ливерпул откако го постигна победничкиот гол за 3:2 против ПСЖ во последните минути од натпреварот. Меѓу Редсите владее ...
  сите 54 | | | веќе видена

  Роберто Фирмино беше херој на Ливепрул во големата победа која ја оствари англискиот тим во дербито со ПСЖ, постигнувајќи гол во последната минута од судиското ...
  сите 54 | | | веќе видена

  Играчите на Црвена Ѕвезда одиграа без голови на свој терен со тимот на Наполи во Премиер Лигата на шампионите.Од овој резултат првенствено беа задоволни ...
  сите 36 | | | веќе видена

  Тренерот и газдата на луксембурскиот клуб не се баш на иста бранова должина, едниот навива за Милан, денешниот противник во Лига Европа, а другиот пак за ...
  сите 38 | | | веќе видена