ПСЖ

  во

  Претседателот на Барселона, Пеп Бартомеу, ги демантираше гласините дека клубот планира да ја врати својата поранешна ѕвезда, Нејмар. Бразилецот ги напушти ...
  сите 12 | | | веќе видена

  Претседателот на Барселона, Пеп Бартомеу, ги демантираше гласините дека клубот планира да ја врати својата поранешна ѕвезда, Нејмар. Бразилецот ги напушти ...
  сите 12 | | | веќе видена

  Претседателот на Барселона, Пеп Бартомеу, ги демантираше гласините дека клубот планира да ја врати својата поранешна ѕвезда, Нејмар. Бразилецот ги напушти ...
  сите 12 | | | веќе видена

  Претседателот на Барселона, Пеп Бартомеу, ги демантираше гласините дека клубот планира да ја врати својата поранешна ѕвезда, Нејмар. Бразилецот ги напушти ...
  сите 12 | | | веќе видена

  Новиот менаџер на Манчестер Јунајтед, Оле Гунар Солскјер имаше одлична низа на почетокот на тренерската кариера во Манчестер до натпреварот против Пари Сен ...
  сите 97 | | | веќе видена

  Привремениот менаџер на Манчестер Јунајтед, Оле Гунар Солскјер покажал огромна лутина во соблекувалните веднаш по натпреварот против тимот на ПСЖ кој неговиот ...
  сите 97 | | | веќе видена

  Навивачот на Марсеј, Мохамед Ени , се прослави на социјалните мрежи откако се појави видео како крши телевизори по секој пораз на неговата екипа. Сега има нова ...
  сите 11 | | | веќе видена

  Поразот кој го претрпе Манчестер Јунајтед од ПСЖ во Лигата на шампионите беше добра шанса за „злите јазици“ да се потпрат на својата теорија која вели дека Оле ...
  сите 97 | | | веќе видена

  Голем е интересот за ѕвездата на Евертон кој блесна во новата сезона, освен одличните настапи во Премиерлигата, брзо импресионираше и во дресот на Бразил, ...
  сите 2 | | | веќе видена

  Нејмар повторно во Барселона? Невозможна мисија, тврди првиот човек на каталонскиот гигант Жозеп Мариа Бартомеу.Првиот човек на Барса во разговор за „Радио ...
  сите 12 | | | веќе видена