ПСЖ

  во

  Денес стартува Лигата на шампионите и веќе во првиот ден имаме вистински спектакл, се сретнуваат Ливерпул и Пари Сенжермен. Ливерпул ги има Салах, Мане и ...
  сите 80 | | | веќе видена

  Во пресрет на пресметката помеѓу Ливерпул и ПСЖ во Лигата на шампионите, Лекип открива дека „Црвените“ минатото лето имале обид да го купат Килијан Мбапе ...
  сите 80 | | | веќе видена

  Денеска започнува групната фаза од новата сезона во Лигата на шампионите, за разлика од минатите години, термините сега се различни со цел да има повеќе ...
  сите 34 | | | веќе видена

  Денеска започнува групната фаза од новата сезона во Лигата на шампионите, за разлика од минатите години, термините сега се различни со цел да има повеќе ...
  сите 34 | | | веќе видена

  Ливерпул и Пари Сент Жермен, кои денес ќе ги одмерат силите во првото коло од Лигата на шампиони, според многумина ги имаат „најсмртоносните“ напади на ...
  сите 80 | | | веќе видена

  Познато е дека главна опсесија на сопственикот на ПСЖ е титулата во Лигата на шампионите, па после летниот трансфер период, тој веќе започна да прави планови и ...
  сите 5 | | | веќе видена

  Реномираниот француски весник, Лекип пренесува дека минатото лето „Црвените" се обиделе да го купат Килијан Мбапе, Јирген Клоп успеал да го шармира Французинот ...
  сите 80 | | | веќе видена