Мајами

    во

    Златан Ибрахимовиќ и Девијд Бекам често пати знаат да комуницираат преку социјалните мрежи, така беше и во текот на Мундијалот кога се обложија за натпреварот ...
    сите 47 | | | веќе видена

    Легендарниот кошаркар Двејн Вејд ја прекина неизвесноста и официјално објави дека ќе потпише едногодишен договор со Мајами Хит, кој ќе биде последен во ...
    сите 35 | | | веќе видена