Мајами

  во

  Фотографските објективи од фото-репортерите го забележаа славниот Дејвид Бекам како ужива покрај базен во Мајами. Неговото добро дефинирано и мускулесто тело, ...
  сите 12 | | | веќе видена

  Поранешниот фудбалер Дејвид Бекам почна да ќелавее. Во неколку светски медиуми деновиве беа објавени папарацо-фотографии од Бекам сликани во Мајами, на ...
  сите 14 | | | веќе видена

  Новак Ѓоковиќ рано наутро го одигра својот четвртфинален дуел на Ју-Ес опен, а за противник го имаше тенисерот кој пред неколку дена го направи најголемото ...
  сите 55 | | | веќе видена

  Двајца католички свештеници во САД се уапсени поради секс во јавност. Диего Берио (39) и Едвин Кортез (30) разменувале страсти во изнајмен автомобил среде бел ...
  сите 2 | | | веќе видена

  Сега инкасира милионски износи, но актерот Двејн Џонсон немаше едноставен пат. Кога е исфрлен од канадскиот фудбалски клуб, тренерите го испратија дома со ...
  сите 5 | | | веќе видена

   Од спонтани абортуси, неверства и инциденти до 3 дечиња, романтика и милионски турнеи... Бијонсе и Џеј Зи се еден од најпознатите парови во светот, сепак ...
  сите 6 | | | веќе видена