Мајами

  во

  ЛА лејкрес ја потврди одличната форма со гостинската победа над Чикаго булс со 118:112. Езерџиите наредија шест победи во низа и имаат најдобар скор на ...
  сите 107 | | | веќе видена

  Џејмс Харден и Кајри Ирвинг имаа супер партии кои беа наградени со победи на нивните Хјустон Рокетс и Бруклин Нетс. Харден комплетно ја презема одговотноста во ...
  сите 149 | | | веќе видена

  Џејмс Харден и Кајри Ирвинг имаа супер партии кои беа наградени со победи на нивните Хјустон Рокетс и Бруклин Нетс. Харден комплетно ја презема одговотноста во ...
  сите 135 | | | веќе видена

  Невестата на кралот на дрогата на Ел Чапо се вртка околу можната улога во телевизиско реално шоу. Ема Коронел Асипуро, сопруга на кралот на кокаин (Ел Чапо), ...
  сите 24 | | | веќе видена

  Џејмс Харден, Кајри Ирвинг, Девин Букер и Ерик Паскал ја обележаа изминатата ноќ во НБА лигата. Голден стејт Вориорс без ѕвездите (Томпсон, Кари, Грин, Расел) ...
  сите 142 | | | веќе видена

  Изминатата вечер во НБА лигата беа одиграни шест натпревари. Хјустон конечно ја прекина низата на порази и после неуспехот против Бруклин и Мајами славеше во ...
  сите 114 | | | веќе видена

  Составот на Далас Маверикс дојде до уште една победа во новата сезона во НБА лигата, а во истата главниот збор го имаше кој друг ако не Лука Дончиќ. Во ...
  сите 114 | | | веќе видена

  Ана со децении редовно оди под скалпелот на својот сопруг кој од неа прави „совршена жена“ , а еве како изгледа… Др. Филип Крафт (47) е естетски хирург кој ...
  сите 11 | | | веќе видена

  Дебаклот на Хјустон на Флорида, брилијантниот Лука Дончиќ , шутерската пресметка помеѓу Каваи Ленард и Донован Мичел и новиот трипл-дабл на леброн Џејмс ја ...
  сите 139 | | | веќе видена

  Далас ја забележа четвртата сезонска победа во НБА лигата триуфирајќи убедливо на гостувањето кај Кливленд со 131-111. Доминантна фигура беше Лука Дончиќ кој ...
  сите 148 | | | веќе видена