Лионел

  во

  Напаѓачот на Атлетико Мадрид кој што со репрезентацијата на Франција го освои Светското првенство, не се најде меѓу тројцата номинирани за најдобар фудбалер на ...
  сите 58 | | | веќе видена

  Бразилецот во Атлетико Мадрид, Давид Луис, изјави дека Лионел Меси е без конкуренција најдобар фудбалер на светот. Изјавата на Луис доаѓа по номинацијата на ...
  сите 60 | | | веќе видена

  Бразилецот во Атлетико Мадрид, Давид Луис, изјави дека Лионел Меси е без конкуренција најдобар фудбалер на светот.Изјавата на Луис доаѓа по номинацијата на ...
  сите 64 | | | веќе видена

  Бразилецот во Атлетико Мадрид, Давид Луис, изјави дека Лионел Меси е без конкуренција најдобар фудбалер на светот. Изјавата на Луис доаѓа по номинацијата на ...
  сите 66 | | | веќе видена

  Напаѓачот на Интер, Лаутаро Мартинез ќе се врати во италијанскиот клуб бидејќи поради повреда не е во можност да настапи за Аргентина. Медиумите од татковината ...
  сите 3 | | | веќе видена