Лионел

  во

  Францускиот крилен напаѓач, Осман Дембеле, е спремен да ја напушти Барселона следниот преоден рок доколку не добие поголема минутажа. Дваесет и едно годишниот ...
  сите 42 | | | веќе видена

  Тренерот на Барселона, Ернесто Валверде, беше задоволен од играта на тимот во натпреварот од третата рунда од групната фаза на Лигата на шампионите со Интер ...
  сите 43 | | | веќе видена

  Тренерот на Барселона, Ернесто Валверде, беше задоволен од играта на тимот во натпреварот од третата рунда од групната фаза на Лигата на шампионите со Интер ...
  сите 46 | | | веќе видена

  Барселона успеа да го добие Интер на вчерашниот меч во Лигата на шампионите и тоа со погодоците на Рафиња и Жорди Алба. Каталонците одиграа добар натпревар без ...
  сите 7 | | | веќе видена

  Тренерот на Барселона, Ернесто Валверде, беше задоволен од играта на тимот во натпреварот од третата рунда од групната фаза на Лигата на шампионите со Интер ...
  сите 6 | | | веќе видена

  Тренерот на Барселона, Ернесто Валверде, беше задоволен од играта на тимот во натпреварот од третата рунда од групната фаза на Лигата на шампионите со Интер ...
  сите 7 | | | веќе видена

  Екипата на Барселона го доби дербито со Интер во групата Б и на тој начин направи значаен исчекор кон следната фаза во Лигата на шампионите. Шпанскиот шампион ...
  сите 39 | | | веќе видена

  Екипата на Барселона го доби дербито со Интер во групата Б и на тој начин направи значаен исчекор кон следната фаза во Лигата на шампионите. Шпанскиот шампион ...
  сите 39 | | | веќе видена

  Тренерот на Барселона, Ернесто Валверде, беше задоволен од играта на тимот во натпреварот од третата рунда од групната фаза на Лигата на шампионите со Интер ...
  сите 39 | | | веќе видена

  Озил запрашан на социјалните мрежи за тоа кој е најдобриот фудбалер со кого заедно играл во иста екипа, односно најдобриот фудбалер против кого играл на ...
  сите 4 | | | веќе видена

  Тие се повисоко квалитетно ниво од нас, рече Мурињо, менаџерот на „бебињата“, а поранешниот фудбалер на Манчестер јунајтед, Сколс, вели: Тие се класа над нас, ...
  сите 121 | | | веќе видена

  Тренерот на Барселона, Ернесто Валверде, беше задоволен од играта на тимот во натпреварот од третата рунда од групната фаза на Лигата на шампионите со Интер ...
  сите 40 | | | веќе видена

  Третото коло од групната фаза во Лигата на шампионите веќе е завршено, а работите во групите веќе стануваат појасни. Синоќа Барселона заврши огромна работа на ...
  сите 25 | | | веќе видена

  Барселона вчера го победи Интер со 2:0 иако беа без својата прва ѕвезда Лионел Меси. Токму човекот кого го менуваше Меси, Рафиња го постигна првиот погодок, а ...
  сите 42 | | | веќе видена