Лионел

  во

  Капитенот на Барселона, Лионел Меси нема да тренира наредниот период поради повредата на носот здобиена на синоќешниот натпревар со Манчестер јунајтед во ...
  сите 78 | | | веќе видена

  Кристијано Роналдо не му прости ниту на Ајакс – тој беше стрелец на првиот гол на натпреварот и му донесе на Јувентус многу важен гостински погодок во пресрет ...
  сите 116 | | | веќе видена

  Кристијано Роналдо не му прости ниту на Ајакс – тој беше стрелец на првиот гол на натпреварот и му донесе на Јувентус многу важен гостински погодок во пресрет ...
  сите 109 | | | веќе видена

  Капитенот на Барселона, Лионел Меси нема да тренира наредниот период поради повредата на носот здобиена на синоќешниот натпревар со Манчестер јунајтед во ...
  сите 82 | | | веќе видена

  Капитенот на Барселона, Лионел Меси нема да тренира наредниот период поради повредата на носот здобиена на синоќешниот натпревар со Манчестер јунајтед во ...
  сите 82 | | | веќе видена

  Капитенот на Барселона, Лионел Меси нема да тренира наредниот период поради повредата на носот здобиена на синоќешниот натпревар со Манчестер јунајтед во ...
  сите 84 | | | веќе видена

  Напаѓачот на Јувентус, Кристијано Роналдо, е убедливо најефикасниот фудбалер во четвртфиналето на Лигата на шампионите. Неговиот гол против Ајакс синоќа на ...
  сите 117 | | | веќе видена

  Напаѓачот на Јувентус, Кристијано Роналдо, е убедливо најефикасниот фудбалер во четвртфиналето на Лигата на шампионите. Неговиот гол против Ајакс синоќа на ...
  сите 67 | | | веќе видена

  Ернесто Валверде беше задоволен од резултатот кој го оствари неговиот тим на гостувањето на „Олд Трафорд“, но сепак не беше комплетно мирен поради тоа што ...
  сите 94 | | | веќе видена