Лионел

  во

  Eрнесто Валверде вечерва веројатно изненади поголемиот дел од спортската јавност кога на местото на Лионел Меси кој е повреден, шанса доби Рафиња, место Осман ...
  сите 56 | | | веќе видена

  Вечерва во Лигата на шампионите се игра натпреварот помеѓу Барселона и Интер кој за многумина привлекува најголемо внимание од вечерашните средби. Интер е во ...
  сите 56 | | | веќе видена

  Фудбалерите на Барселона вечерва играат дерби против нивниот ривал Интер, во рамки од третото коло во Лигата на шампионите. Каталонскиот клуб е голем фаворит ...
  сите 22 | | | веќе видена

  Фудбалерите на Барселона вечерва пред своите навивачи во дербито на третото коло во Лигата на шампионите игра против стариот ривал Интер. Каталонскиот клуб е ...
  сите 59 | | | веќе видена

  Пресмеката помеѓу Барселона и Интер на „Камп Ноу“ , дуелот помеѓу непоразените екипи во А групата Борусија Дортмунд и Атлетико Мадрид и гостувањето на Црвена ...
  сите 39 | | | веќе видена

  Барселона без повредениот Лионел Меси ќе го пречека Интер во дербито на денот во среда во Лигата на Шампионите. Да, Барса и покрај се е фаворит на овој меч, но ...
  сите 50 | | | веќе видена