Лионел

  во

  Податок кој навистина заслужува респект. Утре во 21:00 часот не очекува одлично дерби во Лигата на шампионите во кое во Милано ќе се сретнат Интер и Барселона. ...
  сите 72 | | | веќе видена

  Масимилијано Алегри во текот на вчерашниот ден ја посочи Барселона како главен фаворит за титулата во Лигата на шампионите, изјава на која се надоврза и ...
  сите 7 | | | веќе видена

  Масимилијано Алегри во текот на вчерашниот ден ја посочи Барселона како главен фаворит за титулата во Лигата на шампионите, изјава на која се надоврза и ...
  сите 8 | | | веќе видена