Лионел

  во

  Лионел Меси се одмара после напорната сезона на Карабите заедно со своето семејство. За време на одморот Меси на неколку дечиња подари момент кој тие вечно ќе ...
  сите 32 | | | веќе видена

  Лионел Меси се одмора на Карибите заедно со целото свое семејство и она на Луис Суарез со кого се неразделни и надвор од фудбалскиот терен, но сепак она што ...
  сите 32 | | | веќе видена

  Ниту Барселона, ниту Нејмар не се откажуваат од идејата повторно да бидат заедно. Бразилецот најави дека сака да си оди од Пари Сен Жермен и дека најголема ...
  сите 87 | | | веќе видена

  Аргентинскиот напаѓач Лионел Меси пронашол вистинско место за одмор, откако со својата репрезентација неславно го заврши настапот на Копа Америка. Асот на ...
  сите 32 | | | веќе видена

  Статусот и иднината на Нејмар како фудбалер на ПСЖ се една од најголемите мистерии летово бидејќи многу различни работи се случуваат. Откако кажуваше дека сака ...
  сите 87 | | | веќе видена

  Најголемиот македонски фудбалски бисер, Елиф Елмас е номиниран за најпрестижното признание за млади фудбалери во Европа, „Златно момче“ за 2019 година. Елмас, ...
  сите 39 | | | веќе видена

  Лионел Меси се дистанцираше од професионалните обврски и издвои време за своето семејство. 32-годишниот фудбалер моментално ужива на Карибите заедно со ...
  сите 32 | | | веќе видена