Лионел

  во

  Масимилијано Алегри во текот на вчерашниот ден ја посочи Барселона како главен фаворит за титулата во Лигата на шампионите, изјава на која се надоврза и ...
  сите 7 | | | веќе видена

  Масимилијано Алегри во текот на вчерашниот ден ја посочи Барселона како главен фаворит за титулата во Лигата на шампионите, изјава на која се надоврза и ...
  сите 8 | | | веќе видена

  Менаџерот на Манчестер Сити, Пеп Гвардиола уште еднаш ги негираше информациите дека се обидувал да го привлече Лионел Меси на „Етихад“. – Никогаш не разговарав ...
  сите 31 | | | веќе видена