Лионел

  во

  Вчера е завшрен процесот на гласање, а француските медиуми започнаа да пишуваат дека после половина од преброените гласови во водство е Лука Модриќ. „Радио ...
  сите 37 | | | веќе видена

  Ѕвездата на Пари Сен Жермен и Франција, Килијан Мбапе изјави дека Кристијано Роналдо и Лионел Меси остануваат најдобрите во светот, но според него оваа година ...
  сите 37 | | | веќе видена

  Францускиот репрезентативец и член на ПСЖ предупреди дека ерата на Лионел Меси и Кристијано Роналдо се уште не е завршена, но, додаде дека ниту едниот, ниту ...
  сите 37 | | | веќе видена

  Лионел Меси се враќа во екипата на следниот дуел со Бетис, но Барселона во меѓувреме остана без нов стандарден првотимец откако Филипе Кутињо заработи повреда ...
  сите 46 | | | веќе видена