Јувентус

  во

  Албанскиот премиер Еди Рама им приреди вистинско изненадување и ретко доживување на Арелин и Алесио, деца од Туман, едно од најпогодените места од ...
  сите 49 | | | веќе видена

  Албанскиот премиер Еди Рама им приреди вистинско изненадување и ретко доживување на Арелин и Алесио, деца од Туман, едно од најпогодените места од ...
  сите 49 | | | веќе видена

  Родриго Бентанкур ја дочека својата шанса во Јувентус под водство на Маурицио Сари, бидејќи актуелниот тренер на „старата дама“ е оној кој има најголема верба ...
  сите 91 | | | веќе видена

  Фудбалерите на торински Јувентус, Џанлуиџи Буфон и Кристијано Роналдо вчера се сретнаа со 2 деца кои се спасија од силниот земјотрес во Албанија. Во ...
  сите 49 | | | веќе видена

  Управата на Јувентус изгледа од поодамна немала полош преоден рок од последниот. Јувентус се уште не изгубил оваа сезона и е втор на табелата (со победа денес ...
  сите 19 | | | веќе видена

  Џиџи Буфон и Кристијано Роналдо покажаа дека имаат големо срце. Во големиот земјотрес кој ја погоди Албанија голем број на дечиња останаа без своето семејство. ...
  сите 49 | | | веќе видена

  Зарем во далечната 1993 година, денес еден од најдобрите македонски помошни, сега со ново име, асистент судии, интернационалецот Марјан Кировски, кога за ...
  сите 25 | | | веќе видена

  Големите фудбалски ѕвезди, Кристијано Роналдо и Џиџи Буфон за миг им го направија животот поубав на две дечиња кои го преживееа земјотресот во Албанија. ...
  сите 49 | | | веќе видена

  Манчестер Јунајтед долго време е без услугите на Пол Погба кој поради повреда пропушти повеќе од два месеци оваа сезона. И кога играше, Погба според многумина ...
  сите 74 | | | веќе видена

  Пред секој викенд BetAdria.com ви дава совети за најдобрите фудбалски мечеви што ќе се играат и ви нуди одлични коефициенти за тие натпревари во BetAdria ...
  сите 83 | | | веќе видена

  Големите фудбалски ѕвезди, Кристијано Роналдо и Џиџи Буфон за миг им го направија животот поубав на две дечиња кои го преживееа земјотресот во ...
  сите 49 | | | веќе видена

  Пол Погба не сака повеќе да биде дел од Манчестер Јунајтед. Така вели Пол Паркер, кој смета дека на неговиот стар клуб му требаат подготвени играчи за да дадат ...
  сите 74 | | | веќе видена

  Ѕвездите на Јувентус, Џанлуиџи Буфон и Кристијано Роналдо имаа средба со две преживеани дечиња од земјотресот во Албанија, голем гест на славните фудбалери. ...
  сите 49 | | | веќе видена