Јувентус

  во

  Медиумите од Италија пренесуваат за ново препукување помеѓу првите луѓе а Лацио и Јувентус, Андреа Ањели упатил зајадлив коментар до Клаудио Лотито. Италија ...
  сите 38 | | | веќе видена

  Претседателот на Јувентус, Андреа Ањели и првиот човек на Лацио, Клаудио Лотито, влегоа во расправија за време на состанокот за судбината на сезоната 2019/20 ...
  сите 127 | | | веќе видена

  Претседателот на Јувентус, Андреа Ањели и првиот човек на Лацио, Клаудио Лотито, влегоа во расправија за време на состанокот за судбината на сезоната 2019/20 ...
  сите 127 | | | веќе видена

  Напаѓачот на Јувентус, Кристијано Роналдо може да го напушти италијанскиот клуб на крајот на сезоната, пренесува шпанскиот портал „Диарио гол“. Според изворот, ...
  сите 68 | | | веќе видена

  Даниеле Ругани пред две недели стана првиот заразен фудбалер од Серија А со коронавирус, а вчера неговата девоја Микела направи скандал со својата изјава. ...
  сите 84 | | | веќе видена

  Напаѓачот на Јувентус, Кристијано Роналдо може да го напушти италијанскиот клуб на крајот на сезоната, пренесува шпанскиот портал „Диарио гол“. Според ...
  сите 29 | | | веќе видена

  Напаѓачот на Јувентус, Кристијано Роналдо може да го напушти италијанскиот клуб на крајот на сезоната, пренесува шпанскиот портал „Диарио гол“. Според изворот, ...
  сите 33 | | | веќе видена

  Напаѓачот на Јувентус, Кристијано Роналдо може да го напушти италијанскиот клуб на крајот на сезоната, пренесува шпанскиот портал „Диарио гол“. Според изворот, ...
  сите 33 | | | веќе видена

  Напаѓачот на Јувентус, Кристијано Роналдо може да го напушти италијанскиот клуб на крајот на сезоната, пренесува шпанскиот портал „Диарио гол“. Според изворот, ...
  сите 34 | | | веќе видена

  Напаѓачот на Јувентус, Кристијано Роналдо може да го напушти италијанскиот клуб на крајот на сезоната, пренесува шпанскиот портал „Диарио гол“. Според изворот, ...
  сите 35 | | | веќе видена