Баерн Минхен

  во

  Иако на чело на клубот од Неапол е само половина сезона, Карло Анчелоти најверојатно ќе добие нов договор за долгорочна соработка со Наполи, кои уште повеќе се ...
  сите 28 | | | веќе видена

  Поранешниот фудбалер на Баерн Минхен, Бастијан Швајнштајгер смета дека Баварците имаат квалитет да ја освојат Лигата на шампионите. Баерн во осминафиналето ќе ...
  сите 3 | | | веќе видена

  Поранешниот фудбалер на Баерн Минхен, Бастијан Швајнштајгер смета дека Баварците имаат квалитет да ја освојат Лигата на шампионите. Баерн во осминафиналето ќе ...
  сите 3 | | | веќе видена

  Поранешниот фудбалер на Баерн Минхен, Бастијан Швајнштајгер смета дека Баварците имаат квалитет да ја освојат Лигата на шампионите.Баерн во осминафиналето ќе ...
  сите 3 | | | веќе видена

  Калум Хадсон Одои му создава проблеми на Челзи. Хадсон Одои веќе подолго време се поврзува со Баерн, а споредкиот директор на Баерн, Хасан Салихамиџиќ потврди ...
  сите 3 | | | веќе видена

  Жозе Мурињо конечно ја потврди фамозната „финта“ која ја направи во 2005 за да им одржи говор на своите играчи пред меч од Лигата на шампионите и покрај тоа ...
  сите 41 | | | веќе видена

  Требаа да поминат десетина година за Жозе Мурињо да си ја отвори душата и конечно да раскаже како се криел од УЕФА во количка за алишта пред меч од Лигата на ...
  сите 41 | | | веќе видена

  Со Спортски и денес следете се што се случува на трансфер пазарот – БИДЕТЕ ВО ТЕК! – Тука може да се потсетите што се случуваше вчера на трансфер пазарот. ...
  сите 14 | | | веќе видена