Баерн Минхен

  во

  Баерн Минхен ја оствари посакуваната победа против Хофенхајм, но остана без Кингсли Коман кој очигледно заработи посериозна повреда. Французинот беше жртва на ...
  сите 11 | | | веќе видена

  Видео технологијата креираше забуна уште на стартот од новата сезона во Бундеслигата, Баерн со 3-1 го совлада Хофенхајм со помош на ВАР.Баерн Минхен тргна кон ...
  сите 13 | | | веќе видена

  Тимот на Баерн Минхен со победа над Хофенхајм од 3-1 ја започна одбраната на титулата во германската Бундеслига. Големиот фаворит долго време се мачеше да ...
  сите 14 | | | веќе видена

  Баерн Минхен и под Нико Ковач имаше победнички старт на новата сезона во Бундеслигата, откако со 3:1 го совлада Хофенхајм, во меч во кој немаше едноставна ...
  сите 15 | | | веќе видена

  Двапати во поход кон освојување на најелитното европско клупско натпреварување Реал го исфрлуваше Баерн, а Видал смета дека во тие дуели имало сомнителни ...
  сите 62 | | | веќе видена

  Со натпреварот меѓу Баерн Минхен и Хофенхајм од 20,30 часот вечерва започнува новата сезона во Бундеслигата. По неуспехот на репрезентацијата на Мундијалот ...
  сите 19 | | | веќе видена

  Со натпреварот меѓу Баерн Минхен и Хофенхајм од 20,30 часот вечерва започнува новата сезона во Бундеслигата. По неуспехот на репрезентацијата на Мундијалот ...
  сите 43 | | | веќе видена

  Со натпреварот меѓу Баерн Минхен и Хофенхајм од 20,30 часот вечерва започнува новата сезона во Бундеслигата. По неуспехот на репрезентацијата на Мундијалот ...
  сите 23 | | | веќе видена

  Со натпреварот меѓу Баерн Минхен и Хофенхајм од 20,30 часот вечерва започнува новата сезона во Бундеслигата. По неуспехот на репрезентацијата на Мундијалот ...
  сите 23 | | | веќе видена

  Со натпреварот меѓу Баерн Минхен и Хофенхајм од 20,30 часот вечерва започнува новата сезона во Бундеслигата. По неуспехот на репрезентацијата на Мундијалот ...
  сите 45 | | | веќе видена

  Со заминувањето на Паулињо во Кина, Барселона беше приморана да купи играч со слични карактеристики во средниот ред, а конечниот избор на управата и тренерот ...
  сите 11 | | | веќе видена

  Артуро Видал никогаш не го криел непријателството кон Реал Мадрид, така што ниту денешната изјава за неговиот поранешен клуб Баерн Минхен нема да „одекне“ ...
  сите 12 | | | веќе видена

  Новото засилување на Барселона, Артуро Видал испрати провокација до Реал Мадрид и вели дека две титули на „Кралевите" во Лигата на шампионите се освоени со ...
  сите 13 | | | веќе видена