Баерн Минхен

  во

  Чави Ернандез денеска беше специјален гостин на тренингот кој го одржа Баерн Минхен во Доха, па посетата ја искористи за да даде изјава за играчот кој посебно ...
  сите 3 | | | веќе видена

  Чави Ернандез денеска беше специјален гостин на тренингот кој го одржа Баерн Минхен во Доха, па посетата ја искористи за да даде изјава за играчот кој посебно ...
  сите 3 | | | веќе видена

  Престижниот германски „Билд“ пренесува ексклузивна информација од таборот на Борусија Дортмунд. Паднала историска одлука, играчи на „милионерите“ да не смее да ...
  сите 25 | | | веќе видена

  Џорџо Кјелини признава дека му е мило што е на истата страна со Кристијано Роналдо во Јувентус, откако Португалецот му ги „скршил соништата“ толку многу пати ...
  сите 101 | | | веќе видена

  Шпанската ракометна репрезентација на вчерашниот тренинг на кој се подготвуваше за дуелот со нашата репрезентација имаше интересна посета. Пред шпанските ...
  сите 6 | | | веќе видена

  Џорџо Кјелини признава дека му е мило што е на истата страна со Кристијано Роналдо во Јувентус, откако Португалецот му ги „скршил соништата“ толку многу пати ...
  сите 114 | | | веќе видена

  ММС, 15.01.2019По две победи, македонската ракометна репрезентација синоќа го загуби првиот натпревар на Светското првенство во Германија и во Данска, а ...
  сите 4 | | | веќе видена

  Mладиот фудбалер на „сините“ со сите сили се обидува да издејствува трансфер во Германија. Веќе една недела се шпекулира за иднината на Калум Хадсон Одои. Иако ...
  сите 4 | | | веќе видена