Баерн Минхен

    во

    Јирген Клоп на денешната прес-конференција потенцираше дека Премиер лигата е главен приоритет на Ливерпул оваа сезона, но сепак напомена дека неговиот тим ќе ...
    сите 47 | | | веќе видена