Баерн Минхен

    во

    Довчерашниот фудбалски стратег вели дека иако и ветил на својата сопруга дека ќе се повлече на 55 годишна возраст, продолжил до 65, последниот негов ангажман ...
    сите 13 | | | веќе видена