Баерн Минхен

  во

  Боатенг веќе неколку седмици по ред се поврзува со трансфер во ПСЖ, францускиот тим најде идеја како да се договори со Баерн Минхен, но за истата очигледно не ...
  сите 40 | | | веќе видена

  Фудбалерите на Реал Мадрид ја поразија Жирона на гости со 4:1. Еден од стрелците за кралскиот тим беше Серхио Рамос, кој на тој начин ја продолжи фантастичната ...
  сите 37 | | | веќе видена

  Хофенхајм не успеа да го изненади Баерн Минхен на премиерата на новата сезона во Бундеслигата, а медиумите му посветија посебно внимание и на гостинскиот ...
  сите 4 | | | веќе видена

  Како што пренесуваат француските медиуми, договорот помеѓу францускиот и германскиот шампион е постигнат. ПСЖ бара лев бек, споменуваа дека мети се Филипе Луис ...
  сите 47 | | | веќе видена