Баерн Минхен

  во

  Големата НБА ѕвезда, Џејмс Харден во живо го проследи пријателскиот меч меѓу Баерн Минхен и Реал Мадрид во Хјустон, а притоа имаше и блиска средба со дел од ...
  сите 10 | | | веќе видена

  Матијс Де Лихт како конечна одлука го избра Јувентус и ги остави на страна богатите понуди кои ги доби од Барселона, Баерн Минхен, Манчестер Јунајтед и ...
  сите 73 | | | веќе видена

  Меѓународниот шампионски куп 2019 и не е баш за занемарување и не трае баш малце. Се игра од 16 јули до 10 август и тоа на 12 стадиони во САД, а учествуваат ...
  сите 34 | | | веќе видена

  Изјавата која ја даде Зинедин Зидан по крајот на мечот со Баерн Минхен јасно ни стави до знаење дека Герет Бејл и дефинитивно е разрешен од страна на ...
  сите 103 | | | веќе видена

  Матијс Де Лихт како конечна одлука го избра Јувентус и ги остави на страна богатите понуди кои ги доби од Барселона, Баерн Минхен, Манчестер Јунајтед и ...
  сите 73 | | | веќе видена

  Во саботата, пред мечот со Баерн Минхен од Интернационалниот Куп, Зидан рекол дека Велшанецот е близу до заминување: „Се надевам дека скоро ќе оди. Тоа ќе биде ...
  сите 88 | | | веќе видена

  Изјавата која ја даде Зинедин Зидан по крајот на мечот со Баерн Минхен јасно ни стави до знаење дека Герет Бејл и дефинитивно е разрешен од страна на ...
  сите 103 | | | веќе видена

  Кон Велшанецот се удира со дрва и камења од сите страни, јасно е дека тој тера инает со Реал Мадрид по прашањето за неговата иднина, меѓутоа сосема легитимно ...
  сите 103 | | | веќе видена

  Герет Бејл напорно работи на тренинзите на Реал Мадрид, но Зинедин Зидан не му дава шанса на пријателските натпревари и изјави дека најдобро е играчот да ...
  сите 103 | | | веќе видена