Баерн Минхен

  во

  Белгиецот Аксел Витсел е задоволен што се пресели во Борусија Дортмунд. – Трансферот во Борусија беше најдобро решение во мојата кариера. Никогаш претходно не ...
  сите 8 | | | веќе видена

  Белгиецот Аксел Витсел е задоволен што се пресели во Борусија Дортмунд.– Трансферот во Борусија беше најдобро решение во мојата кариера. Никогаш претходно не ...
  сите 8 | | | веќе видена

  Лука Јовиќ е најголемото откритие оваа сезона во Бундеслигата и е најефикасниот напаѓач во Европа во моментов. Напаѓачот на Ајнтрахт има постигнато 12 гола на ...
  сите 3 | | | веќе видена

  Шпанска „Марка“ пред неколку месеци излезе со бомбастична статија за откупувањето на договорот на Хамес Родригез од страна на Баерн Минхен, а со својата ...
  сите 111 | | | веќе видена

  Шпанска „Марка“ пред неколку месеци излезе со бомбастична статија за откупувањето на договорот на Хамес Родригез од страна на Баерн Минхен, а со својата ...
  сите 111 | | | веќе видена

  Шпанска „Марка“ пред неколку месеци излезе со бомбастична статија за откупувањето на договорот на Хамес Родригез од страна на Баерн Минхен, а со својата ...
  сите 111 | | | веќе видена

  Вечерва селекциите на Полска и Чешка одиграа пријателски меч кој им припадна на гостите со 1-0 со погодокот на Јанкто во 53 минута. Меѓутоа ова не беше се од ...
  сите 6 | | | веќе видена

  Легендарниот француски тренер, Арсен Венгер, ја одбил понудата да седне на клупата на последнопласираниот тим во Премеир лигата, Фулам. Челниците на клубот од ...
  сите 63 | | | веќе видена

  Роберт Левандовски немаше најдобар 100. меч во дресот на полската репрезентација, откако имаше неверојатна утка за гол, и Чешка ја совлада Полска во ...
  сите 6 | | | веќе видена

  Одредени германски медиуми пишуваат дека Баерн Минхен нема намера да издвои 42 милиони евра за да го откупи договорот на Хамес, наместо тоа, преферира нешто ...
  сите 111 | | | веќе видена