Баерн Минхен

  во

  Реакцијата на челниците на Баерн од Минхен полиени со пиво е хит на интернет. Претседателот Ули Хенес и извршниот директор Карл Хајн Румениге негодуваат по ...
  сите 111 | | | веќе видена

  Реакцијата на челниците на Баерн од Минхен полиени со пиво е хит на интернет. Претседателот Ули Хенес и извршниот директор Карл Хајн Румениге негодуваат по ...
  сите 111 | | | веќе видена

  Реакцијата на челниците на Баерн од Минхен полиени со пиво е хит на интернет. Претседателот Ули Хенес и извршниот директор Карл Хајн Румениге негодуваат по ...
  сите 111 | | | веќе видена

  Мартин Демикелис ја заврши својата играчка кариера како член на Малага, но сепак фудбалските фанови најмногу ќе го паметат по своите настапи кои ги имаше за ...
  сите 6 | | | веќе видена

  Вчера на „Сигнал Идуна Парк“ бевме сведоци на уште едно спектакуларно дерби помеѓу Борусија Дортмунд и Баерн Минхен по кое на крајот се радуваа домашните ...
  сите 111 | | | веќе видена