Баерн Минхен

  во

  Еден од најинтересните дуели во осминафиналето од Лигата на шампиони сигурно ќе биде онај помеѓу Ливерпул и Баерн Минхен. Ѕвездата на Баварците и еден од ...
  сите 8 | | | веќе видена

  Вчерашниот тренинг на Баерн Минхен завршил драматично откако младиот 19-годишен голман на клубот, Рон-Торбен Хофман остана без свест откако со топка беше ...
  сите 16 | | | веќе видена

  Вчерашниот тренинг на Баерн Минхен завршил драматично откако младиот 19-годишен голман на клубот, Рон-Торбен Хофман остана без свест откако со топка беше ...
  сите 16 | | | веќе видена

  Иранската телевизија е позната по многуте преседани кога се во прашање преносите од фудбалските настани, а најновиот е откажувањето на преносот од дуелот од ...
  сите 4 | | | веќе видена

  Баерн Минхен успеа да го освои трите бода на гостувањето кај Аугзбург (3-2), но тренерот Нико Ковач не беше задоволен од играта и настапот на неговите ...
  сите 47 | | | веќе видена

  Сер Алекс Фергусон повторно ќе застане на чело на Манчестер Јунајтед. Ова ќе се случи на 26 мај, кога „црвените ѓаволи“ ќе обележат 20 години од нивниот ...
  сите 104 | | | веќе видена

  Баерн Минхен успеа да го освои трите бода на гостувањето кај Аугзбург (3-2), но тренерот Нико Ковач не беше задоволен од играта и настапот на неговите ...
  сите 47 | | | веќе видена

  Екипата на Баерн Минхен одговори позитивно на последниот тест пред осминафиналната пресметка со Ливерпул во Лигата на шампионите, односно германскиот шампион ...
  сите 38 | | | веќе видена