Баерн Минхен

  во

  Нико Ковач најверојатно ќе биде разрешен од функцијата тренер на Баерн Минхен и на негово место ќе дојдат актуелниот тренер на Ајакс, Ерик тен Хаг, или Марк ...
  сите 32 | | | веќе видена

  Францускиот репрезентативец, Антоан Гризман во текот на оваа недела објави дека сака да му стави крај на својот престој во Атлетико Мадрид и да се испроба во ...
  сите 65 | | | веќе видена

  Екипата на Баерн Минхен може да ја заврши оваа сезона со двојна круна (Бундеслигата и Купот на Германија), но без разлика дали тоа ќе се случи или не сегашниот ...
  сите 32 | | | веќе видена

  Англискиот гигант Манчестер Јунајтед и спортската компанија „Адидас“ го претставија новиот дрес, со кој „ѓаволите“ ќе ги играат домашните натпревари идната ...
  сите 10 | | | веќе видена

  Англискиот гигант Манчестер Јунајтед и спортската компанија „Адидас“ го претставија новиот дрес, со кој „ѓаволите“ ќе ги играат домашните натпревари идната ...
  сите 10 | | | веќе видена