Баерн Минхен

  во

  Првиот човек на Баерн Минхен во изјава за германските медиуми ги израдува фановите на клубот потврдувајќи дека ова лето во Минхен ќе пристигнат многу нови ...
  сите 13 | | | веќе видена

  Рафаел Варан од Реал Мадрид размислува да го напушти клубот, иако клубот што би сакал да го донесе мора да има многу пари. Манчестер Јунајтед, Баерн Минхен и ...
  сите 97 | | | веќе видена

  Барселона е на прагот да го официјализира трансферот на Матајс се Лихт од Ајакс, 19-годишниот холандски дефанзивец ќе се пресели на „Камп ноу“ по крајот на ...
  сите 30 | | | веќе видена

  Селекторот на Германија, Јоаким Лев, направи големи промени во селекцијата со тоа што ги изостави ѕвездите на Баерн Минхен, Жером Боатенг, Матс Хумелс, Томас ...
  сите 42 | | | веќе видена

  Според информациите кои пристигнуваат од Франција Баерн Минхен е блиску до комплетирање на зделката околу доведувањето на напаѓачот на Лил, Николас Пепе. ...
  сите 4 | | | веќе видена

  Изминатата недела, Интер доживеа голем шок на „Џузепе Меаца“ и претрпе елиминација од Ајнтрахт Франкфурт во осминафиналето на Лига Европа, неуспех на кој ...
  сите 32 | | | веќе видена

  Годинава што изминува е неверојатна за екстра талентираниот фудбалер на Челси, Калум Худсон-Одои. 18-годишниот фудбалер беше главна тема на Островот во ...
  сите 34 | | | веќе видена