Велес

  во

  „Вечерва екипата на Велешката болница носејќи дете со изгореници на клиника имаше сообраќајна незгода, удирајќи дива свиња на автопат… По дваесетина минути ...
  сите 15 | | | веќе видена

  Во Велес возило на Брза помош во кое имало дете со изгореници удрило во дива свиња. Медицинска сестра е полесно повредена во сообраќајната несреќа која вечерва ...
  сите 15 | | | веќе видена

  Директорот на Општата болница Велес, Димитар Стровјаноски на Фејсбук објави дека Брза помош, превезувајќи дете со изгореници на Клиника имало сообраќајна ...
  сите 15 | | | веќе видена

  Директорот на Општата болница Велес, Димитар Стровјаноски, на својот Фејсбук профил сподели информација за случка во која возило на Брза помош, кое носело дете ...
  сите 15 | | | веќе видена

  Директорот на Општата болница Велес, Димитар Стровјаноски, на својот фејсбук профил сподели информација за случка во која возило на брзата помош, кое носело ...
  сите 15 | | | веќе видена

  Директорот на Општата болница Велес, Димитар Стровјаноски, на својот фејсбук профил сподели информација за случка во која возило на брзата помош, кое носело ...
  сите 15 | | | веќе видена

  Медицинска сестра била полесно повредена во сообраќајната несреќа која вечерва се случила кога возило на Брза помош на болницата во Велес удрило во дива свиња. ...
  сите 15 | | | веќе видена

  Директорот на Општата болница Велес, Димитар Стровјаноски, на својот фејсбук профил сподели информација за случка во која возило на брзата помош, кое носело ...
  сите 15 | | | веќе видена

  Директорот на Општата болница Велес, Димитар Стровјаноски на Фејсбук објави дека Брза помош, превезувајќи дете со изгореници на кжКлиника имало сообраќајна ...
  сите 15 | | | веќе видена

  Комерцијални вакцини за заштита од сезонски грип кои чинат 650 денари има само уште во Центарот за јавно здравје Скопје. Останатите центри за јавно здравје за ...
  сите 17 | | | веќе видена

  Свечена заклетва денеска во касарната „Алексо Демниевски Бауман“ во Велес дадоа 104 млади војници, меѓу кои десет девојки од 36-тата генерацијата „октомври ...
  сите 6 | | | веќе видена

  Свечена заклетва денеска во касарната „Алексо Демниевски Бауман“ во Велес дадоа 104 млади војници, меѓу кои десет девојки од 36-тата генерацијата „октомври ...
  сите 7 | | | веќе видена

  Секторот за внатрешни работи Штип до Основното јавно обвинителство Битола поднесе кривична пријава против 61-годишен битолчанец поради постоење основи на ...
  сите 100 | | | веќе видена