Тодоров

  во

  „Членките на ЕПП да го почитуваат различното мсилење и внатрепартсиката демократија колку и да сум свесен за недостатоците на договорот од Преспа, како и за ...
  сите 36 | | | веќе видена

  Последниот конгрес на ЕПП ќе биде запаметен што на него учествуваа условно кажано две делегации на ВМРО-ДПМНЕ. Едната предводена од актуелното раководство, на ...
  сите 21 | | | веќе видена

  Нема две делегации од ВМРО-ДПМНЕ на Конгресот на Европската народна партија во Хелсинки, како што сакаат да прикажат провладините медиуми. „Втората делегација ...
  сите 38 | | | веќе видена

  Ревија на фотографии во Хелсинки. Како сестринска десничарска партија, ВМРО ДПМНЕ учествува на конгресот на Европската народна партија, но со две делегации. ...
  сите 28 | | | веќе видена

  Исклучените од ВМРО-ДПМНЕ преку интензивно лобирање и спамирање со пораки од организаторот успеале да добијат покана како гости на Конгресот на ЕПП и да бидат ...
  сите 43 | | | веќе видена

  Денешното рочиште за крвавиот четврток продолжи со емитување на снимките од 27 април направени од медиумите пред влезот на Собранието, во главниот хол и во ...
  сите 157 | | | веќе видена

  Денешното рочиште за крвавиот четврток продолжи со емитување на снимките од 27 април направени од медиумите пред влезот на Собранието, во главниот хол и во ...
  сите 156 | | | веќе видена

  Денешното рочиште за „крвавиот четврток“ продолжи со емитување на снимките од 27 април направени од медиумите пред влезот на Собранието, во главниот хол и во ...
  сите 157 | | | веќе видена

  Ова е накратко епилогот од конгресот на Европската народна партија во Хелсинки каде учествуваа условно кажано две делегации на ВМРО ДПМНЕ. Едната предводена од ...
  сите 49 | | | веќе видена

  Тодоров се гушка и разговара со демонстрантите кои насилно влегоа во Собранието на 27 април Денешното рочиште за крвавиот четврток продолжи со емитување на ...
  сите 158 | | | веќе видена

  Денешното рочиште за крвавиот четврток продолжи со емитување на снимките од 27 април направени од медиумите пред влезот на Собранието, во главниот хол и во ...
  сите 158 | | | веќе видена

  „Убава средба“ предмалку на Твитер напиша еврокомесарот за проширување и добрососедска политика Јоханес Хан по кусата средба со делегација на реформското крило ...
  сите 47 | | | веќе видена