Тодоров

  во

  Поранешниот министер за здравство Никола Тодоров во вчерашното гостување во емисијата анализа на 24ТВ објасни како се одвивал процесот за избор на Христијан ...
  сите 5 | | | веќе видена

  Поранешниот министер за здравство Никола Тодоров во вчерашното гостување во емисијата анализа на дека со поранешниот премиер кој е во Бегство Груевски ...
  сите 11 | | | веќе видена

  „Смртта на малата Тамара е една од најтешките рабтои од мојот живот. Тоа мене многу ме погоди и уште повеќе ме погоди тоа што ме обвинуваа за нејзината смрт. ...
  сите 5 | | | веќе видена

  „Смртта на малата Тамара е една од најтешките работи од мојот живот. Тоа мене многу ме погоди и уште повеќе ме погоди тоа што ме обвинуваа за нејзината смрт. ...
  сите 7 | | | веќе видена

  За Никола Тодоров, изјавите на кандидатот за претседател од ВМРО-ДПМНЕ, Гордана Силјановска, дека ќе го поништи Договорот од Преспа се романтичарски и ...
  сите 9 | | | веќе видена

  Јас заминав од политиката кога мојата партија и лидерот Мицкоски решија да го бојкотираат референдумот што е спротивно од партиската и мојата западноевропска ...
  сите 8 | | | веќе видена

  Отец Ивица на својот Фејсбук профил објави статус во врска со абортусот кој ви го пренесуваме во целост: ОД свесно УБИСТВО на држава и цел народ до убиство на ...
  сите 8 | | | веќе видена

  Жестока расправа во Собранието предизвика новиот закон за абортус. Додека пратениците и активисите аргументираа за и против, вратите на Собранието останаа ...
  сите 18 | | | веќе видена

  Бурна и тензична дебата во Комисијата за здравство во Собранието предизвика новиот Предлог – закон за прекинување на бременоста, со кој се укинуваат ...
  сите 25 | | | веќе видена

  Тројцата осомничени во случајот „Империја“ на СЈО, Орце Камчев, Цветан Панделески и Ненад Јосифовиќ, се ослободени од куќен притвор со одлука на Врховниот суд ...
  сите 60 | | | веќе видена

  Фудбалерите на Борец на последниот подготвителен натпревар пред продолжението од сезоната јасно ја демонстрираа сопствената определба за место во Првата ...
  сите 18 | | | веќе видена

  Да се случеше ова пред Заев да биде премиер, тој лично ќе бараше безусловна оставка на министерот за здравство (од Имер Селмани, Бујар, Тодоров, Филипче.., кој ...
  сите 7 | | | веќе видена

  Минстрелс Галери е бенд од Скопје, оформен во 2013 година. Нивната музика е комбинација од различни влијанија, како Хеви рок, Џез фузија, Европски фолк и ...
  сите 4 | | | веќе видена