Тодоров

  во

  Пратеничката на ВМРО-ДПМНЕ Лилјана Затуровска од собраниската говорница побара оставка од министерот за внатрешни работи Оливер Спасовски поради, како што ...
  сите 49 | | | веќе видена

  Пишува: Презвитер Ивица Тодоров Втора ПОДГОТВИТЕЛНА СЕДМИЦА пред Великиот пост НЕДЕЛА НА БЛУДНИОТ СИН Духовното мртвило и духовното будење објаснети преку ...
  сите 6 | | | веќе видена

  По повод Вториот Светски конгрес на претприемачи кој ќе се одржи во Скопје, во втората половина на месец октомври, 2019 година, делегацијата на Светскиот ...
  сите 8 | | | веќе видена

  Во централните вести на 1ТВ гостуваше еден од членовите на преговарачки тим, експертски тим, историчарот Петар Тодоров кој говореше за нивната работа при што ...
  сите 2 | | | веќе видена

  Во централните вести на 1ТВ гостуваше еден од членовите на преговарачки тим, експертски тим, историчарот Петар Тодоров кој говореше за нивната работа при што ...
  сите 11 | | | веќе видена

  Ново во рундата преговори на експертскиот тим на заедничката комисија помеѓу Република Северна Македонија и Република Бугарија што се одржаа изминатите два ...
  сите 36 | | | веќе видена

  Гостин во Централниот дневник на 1ТВ беше историчарот и членот на преговарачкиот, експертскиот тим на заедничката комисија помеѓу Република Северна Македонија ...
  сите 24 | | | веќе видена

  Јавноста треба да знае дека сите фирми на Златко Тодоров – Кубус се во стечај во моментов!!! Тоа е затоа што по 12 години заштита што му ја нудеа големи ...
  | | веќе видена | слични