Тодоров

  во

  Во централните вести на 1ТВ гостуваше еден од членовите на преговарачки тим, експертски тим, историчарот Петар Тодоров кој говореше за нивната работа при што ...
  сите 11 | | | веќе видена

  Ново во рундата преговори на експертскиот тим на заедничката комисија помеѓу Република Северна Македонија и Република Бугарија што се одржаа изминатите два ...
  сите 36 | | | веќе видена

  Гостин во Централниот дневник на 1ТВ беше историчарот и членот на преговарачкиот, експертскиот тим на заедничката комисија помеѓу Република Северна Македонија ...
  сите 24 | | | веќе видена

  Јавноста треба да знае дека сите фирми на Златко Тодоров – Кубус се во стечај во моментов!!! Тоа е затоа што по 12 години заштита што му ја нудеа големи ...
  | | веќе видена | слични

  Илија Филипче, таткото на министерот за здравство Венко Филипче, пред две недели бил на интервенција во една приватна болница, односно му била извршена ...
  сите 2 | | | веќе видена

  Илија Филипче, таткото на министерот за здравство Венко Филипче, пред две недели бил на интервенција во една приватна болница, односно му била извршена ...
  сите 73 | | | веќе видена

  Илија Филипче, таткото на министерот за здравство Венко Филипче, пред две недели бил на интервенција во една приватна болница, односно му била извршена ...
  сите 75 | | | веќе видена

  Поранешниот градоначалник на Аеродром од ВМРО-ДПМНЕ, Ивица Коневски, и посака успех на Грдана Силјановска – Давкова на претседателските избори како кандидат на ...
  сите 25 | | | веќе видена

  Денеска осамна транспарент на мостот кај Археолошкиот музеј во центарот на Скопје, со натпис: „Златко Тодоров-Кубус, синоним за измама и грабеж во ...
  сите 3 | | | веќе видена

  Мајката на малата Тамара Димовска сведочи на денешното рочиште во Кривичниот суд за предметот на Јавното Обвинителство каде обвинети се членовите на ...
  сите 4 | | | веќе видена

  Целосно заглавен во деструктивноста, не можејќи да се помири со успехот на Македонија, антинародниот Христијан Мицкоски паѓа се пониско. Мицкоски злоупотребува ...
  сите 29 | | | веќе видена

  Околу 50 натпреварувачи учествуваа на вториот „Телеком Мастерс“ турнир во пинг-понг од серијата рангирани турнири во Јуниорска категорија U-18, се одржа ...
  сите 4 | | | веќе видена